Platební a dodací podmínky

Možnosti platby.

Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky. Platit je možné platební kartou nebo v hotovosti.

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je přesná adresa nacházející se na území České republiky, uvedená kupujícím v objednávce zboží (nelze zaslat na P.O. BOX,  “poste restante” a na jakoukoliv adresu mimo ČR). Zásilky jsou zasílány prostřednictvím přepravní služby DPD (prodejce si vyhrazuje právo případně změnit přepravní společnost). Zákazník souhlasí s touto přepravou a zároveň si objednává tuto službu, ke které je pak ve vztahu jako přímý odběratel a případné reklamace, apod. spojené s touto službou jako příjemce, si řeší sám.
2. Není-li v popisu u výrobku (popř. v info textu), nebo jiným (i dodatečným) způsobem (např. emailem, telefonicky) uvedeno jinak, objednané zboží obdržíte během 5 pracovních dnů po obdržení objednávky.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen prodejní doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

4. Přechod vlastnického práva ke zboží na zákazníka, vzniká jeho zaplacením.

Množstevní slevy na litinové nádobí SKEPPSHULT při jednotlivém nákupu nad: 11500Kč – 5%; 20000Kč – 10%; 26000Kč – 15% (platí pouze při odebrané zásilce a ponechání si zboží).

Tarify přepravného a balného.

nyní nově: poštovné a balné je zdarma – tedy 0Kč – platí pouze při odebrané zásilce. V opačných případech platí: za 1ks zboží 149Kč, 2ks 159Kč, 3ks 169Kč, 4ks 189Kč, 5ks a více – 219Kč.

všechny ceny jsou včetně DPH